Zajęcia grupowe

Uwaga - rezerwacja na telefon 664 513 807

Zajęcia fitness są to zajęcia przy muzyce, to trening poprawiający bierne i aktywne narządy ruchu system neurologiczny i mięśniowy. Trening grupowy przeznaczony jest dla ludzi zdrowych bez ograniczeń wiekowych.

W ofercie klubu mamy:

FIT Kids

(od 8 do 14 lat) Zajęcia charakteryzują się obecnością wielu gier, zabaw sportowych, układów tanecznych, ćwiczeń wzmacniających i rozciągających. Podczas lekcji wykorzystywane są różne przybory (maty, piłki, skakanki, stepy) co wpływa na aktywność i kreatywność dzieci.Na zajęciach fitness, uczymy zachowywać prawidłową postawę, pracujemy nad koordynacją ruchową oraz poczuciem rytmu. Zajęciom towarzyszy różnorodna muzyka, która pobudza dzieci do aktywności oraz uwrażliwia je na dźwięki.

Zumba Fitness

Zajęcia taneczne. To połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego .

Deep Work

Deep Work to nowy, wyjątkowy wymiar treningu funkcjonalnego, atletyczny, prosty i wyróżniający się na tle innych znanych programów i bardzo Energetyczny – kompleksowy trening funkcjonalny. Początek treningu to spokojna, łatwa, funkcjonalna rozgrzewka.Główną część lekcji stanowią przyspieszenia, dynamiczne kombinacje ćwiczeń. Dochodzisz wtedy do momentu, kiedy myślisz, że jesteś już zbyt zmęczony….. ale ten koncept treningowy uzmysławia ci, że jesteś w stanie pójść dalej niż kiedykolwiek Ci się wydawało.

CrossFIT

Program treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych uznanych przez specjalistów. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni, aby wzmocnić siłę ruchu mięśni w życiu realnym.

Aero dance

To treningi wytrzymałościowo-kondycyjne o charakterze tanecznym , które mają na celu kształtowanie sylwetki i spalanie dużej ilości kalorii co zapewnia efektywne uwalnianie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dzięki niemu utrzymasz ciało w nienagannej kondycji, wzmocnisz mięśnie. W końcowej fazie lekcji instruktor rozciąga ciało, co zwiększa ruchomość w obrębie stawów oraz gwarantuje zachowanie ich elastyczności.

Aeroboksing

To zajęcia kondycyjno-wzmacniające. W tym systemie dla zwiększenia intensywności zajęć połączono proste układy aerobikowe z elementami sztuk walki. Są to jednocześnie jedne z najlepszych zajęć do spalania kalorii i poprawienia w krótkim czasie ogólnej kondycji naszego organizmu.

BPU

Zajęcia dla wszystkich bez względu na stopień zaawansowania. Ćwiczenia z akcentem na dolne partie ciała brzuch, posladki, uda. Poprawiają ogólną sprawność fizyczną, ujędrniają, wzmacniają i wyszczuplają.

Step

Do tej grupy ćwiczeń zaliczamy wszelkie ćwiczenia kondycyjno-wzmacniające dla osób z małym doświadczeniem. Ćwiczymy na platformach - prostych przyrządach pozwalających spalać duże ilości zbędnych kalorii.

Tbc

To ostatnio jedne z najpopularniejszych zajęć w klubach fitness przeznaczone nie tylko dla początkujących ale i dla zaawansowanych amatorów aktywności fizycznej. Występują w nich wszelkie formy rozciągające, wzmacniające i jednocześnie pięknie kształtujące całą nasza sylwetkę. Ćwiczenia te są ogólnorozwojowe. Ćwiczymy z użyciem hantli, gum, mat, piłek lub stepów.

Fit wellness joga

Najmodniejszy obecnie system i forma treningu występująca obecnie w ofertach najlepszych Klubów Fitness na całym świecie. Fitness Joga jest dynamiczną formą Jogi, kładącą zwiększony nacisk na płynne przejścia między poszczególnymi - tradycyjnymi pozycjami Jogi (asanami). Nie bez znaczenia w tej metodzie jest fakt wykorzystania siły energetyzującej nasz organizm poprzez odpowiedni oddech. Uprawianie jogi wzmacnia i jednocześnie uzdrawia całe ciało, rozciąga i modeluje sylwetkę. Pobudzone zostają kanały energetyczne. Joga - całe wieki trwało opracowanie jej zasad - skumulowanie wiedzy o Jodze dla potrzeb współczesnego zabieganego i zmęczonego organizmu - po prostu czyni cuda!

Pilates

To z kolei rodzaj ćwiczeń dostępny dla każdego z nas, bez względu na stopień sprawności fizycznej. Pilates jest niezwykle skuteczną metodą treningu na płaski brzuch, mocniejsze plecy i piękną, smukłą sylwetkę.